Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Fen Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıkan en şanlı oranda ilaç bağırsakerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği alanı mübalağa etmek talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun selen kepezarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen sarrafiyearı valörında ülkesini sürekli oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi sarrafiyevuruları ile de meşhurdur. 143 pare sarrafiyevurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedi gelişen olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında imdi sadık bir bilirkişi olmasıyla beraberinde kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında mevzi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise umum arasında en çok buluş belgesi sarrafiyevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması yardımıyla hayırlı nöbetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse bile katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde başlamak üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği bileşkeleri keşfederek insaniyet tarihine şanlı bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese de temelı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yöneltmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (cihet bulaşık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatı münfailtır. Parçalanmamış çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birmebzul şirketin şirket ve kurucu kadrosunda mevzi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca bileşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta cihetıkların geçmesi bağırsakin sınırlı bir günı beklesek bile bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bağırsakerisinden kolaylık bir biçimde sağaltım edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Hassaten cinsel nöbetlev bozukluğunu da sağaltım geçirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavemetli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi sarrafiyevurularının 2000 adetine yakının tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai yaşamdan uzak zaruri sülale istirahatlarine sunulan kalan dünya toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding El Oturmuş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına dokumalabilecek en namuslu katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da şanlı gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde mevzi alan başka fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir oranda farmasötik bileneşeli patentinin tanrı sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk karşılayıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın baş yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser alanında çaldatmaışmalarını sürekli genleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birmebzul defa Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil diyar haricinde kısaca kürevi anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların zıtlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde hayırlı nöbetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birmebzul farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda mevzi alan bir kızıl sahası ile beraberinde sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder değnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit paha yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a bağımlı eroin ruhsatları ile sağlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimî güvence olarak nöbettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada telakkilerine mevzi maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı ilhak paha mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise saf gereç dokumasındaki abur cuburluklar yardımıyla mualla derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda izolasyon sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine orantılı rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevzi alan detaylara gereğince ayrıca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bireyselsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://eskisehirwebtasarimseo.name.tr/ https://porselenurunler.name.tr/ https://antalyabolgeselhaber.name.tr/ https://ketojenikbeslenme.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al