Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir bünyetur. Tekebbür, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında ortaklık yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının gelişmesine ve çocukların katkısızlıklı bir ömür sürdüklerini teşvik kılmak dâhilin çkızılışır. Tekebbür, çocuk katkısızlığı mevzularında eksperlik, bilimsel taharri ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklık yapmasına teşvik etmektedir. Tekebbür, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir ömür dâhilin lüzumlu olan ortamların yaratılması mevzularında çkızılışmalar yapmaktadır. Majör sükseya imza atan dü Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devre Kafakanlığını, Soyluluk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında küresel ortaklık süresince olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir ömür sürdüklerini teşvik kılmak ve çocuk katkısızlığının gelişmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, bilimsel taharri ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklık yapmasına teşvik kılmak dâhilin çkızılışır. Tekebbür, çocuk katkısızlığı mevzularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını uyma değer. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir ömür dâhilin lüzumlu olan ortamların yaratılması mevzularında da çkızılışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Soyluluk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kebir alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Tekebbür, çocukların katkısızlıklı ve adil bir ömür dâhilin lüzumlu olan fiziksel, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını teşvik değer ve bu konulara ait politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerini teşvik değer. Dünya çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir ömür sürmelerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri alanındaki uzmanların ve fasılaştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında olgun paylaşmasını teşvik değer. Tekebbür, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı mevzularında küresel bir fikir birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en kazançlı uygulamaları belirler. Tekebbür, çocuk katkısızlığı mevzularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Tekebbür, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri dâhilin çkızılışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Soyluluk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde telakkimeler yaparak çocukların elan kazançlı bir istikbal süresince evetşamaları dâhilin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir ömür dâhilin lüzumlu olan ortamlar mevzularında çkızılışır. Tekebbür, çocukların katkısızlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını teşvik değer. Bu konulara ait politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklık yapmasına ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerine olanak teşhisyan bir bünyetur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bireyselsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://eskisehirwebtasarimseo.name.tr/ https://porselenurunler.name.tr/ https://antalyabolgeselhaber.name.tr/ https://ketojenikbeslenme.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al