Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, koca lisans eğitimini Değer Başmaklık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Kurum alanında İstanbul Okumuş Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bölümünde bellik üretimu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk defa önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise yapılanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze denli eğitim bölümünde eş olarak biriyi markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En makro ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden başlayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, zanaat, ilmî alanlarda ulusal ve uluslararası aktif çkırmızıışmalar yürüten KALKO, biriyi futbol, sepet topu kulübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl riyaset yaptığı dönemde tam 32 yıl sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde bucak aldığı Kebirçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin taçı keşik Türkiye’nin en makro özel meslek ve kurs derneği olan TÖDER’bile 6 yıldır el kurulunda bucak almaktadır.

KALKO, eğitim alanında yaptığı muvaffakiyetlı duhulimlerden dolayı biriyi düğün, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Yetişek Girişimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu toplumsal yardımlaşma vakfında eğitim alanında projeler yürütmektedir. Her yıl biriyi öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Haberci Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve ilkokul ile birlikte öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Yetişek Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bireyselsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://eskisehirwebtasarimseo.name.tr/ https://porselenurunler.name.tr/ https://antalyabolgeselhaber.name.tr/ https://ketojenikbeslenme.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al